برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ تقدیم شورا شد

برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ برای بررسی و تصویب، توسط شهردار اصفهان تقدیم شورای شهر شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، با توجه به اینکه دوره زمانی اجرای برنامه اصفهان ۱۴۰۰ در سال جاری به اتمام می رسد، جهت استمرار فعالیت های برنامه ریزی شده شهر، “برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵” امروز (یکشنبه) در یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر، توسط شهردار اصفهان تقدیم شورا شد.
این برنامه در چهارچوب نظامنامه ای مشخص و در نتیجه اقدامات تمام سطوح شهرداری با رویکردهای هدف محور و مسئله محور با در نظر گرفتن سه رکن اساسی شهر، شهروندان و مدیریت شهری و با استفاده از نظر نخبگان و خبرگان شهر تدوین شده است.
توجه به اسناد بالادستی به ویژه سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی در افق ۱۴۰۴، سیاست های ابلاغی بالادست و سند آمایش و توسعه استان دیگر مزیت این برنامه در مراحل تدوین است همچنین با تحقق برنامه اصفهان ۱۴۰۵ قرار است زیست پذیری و رقابت پذیری در شهر اصفهان ارتقا یابد.
علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان پس از آنکه این برنامه به شورای شهر تقدیم شد، گفت: برنامه پنج ساله ششم در کمیسیون های تخصصی و مرکز پژوهش های شورای شهر بررسی می شود بنابراین از معاونت برنامه ریزی شهرداری درخواست می کنیم این سند در درگاه های اینترنتی مخصوص خود بارگذاری شود تا در دسترس مردم نیز قرار گرفته و شورا از نقطه نظرات شهروندان نیز در فرآیند بررسی استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

مطالب مرتبط