برنامه ۱۴۰۵ برای شهر اصفهان در حال تدوین است

شهردار اصفهان گفت: از حدود سال ۱۳۷۵ برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی برای شهر اصفهان در نظر گرفته شد و در حال حاضر برنامه ۱۴۰۵ برای شهر اصفهان در حال تدوین است.

قدرت ا… نوروزی شنبه در اولین نشست سالانه آمار و برنامه‌ریزی در مدیریت شهری اظهار کرد: نشست سالانه آمار و برنامه‌ریزی برای نخستین بار است که در سطح کشور برگزار می‌شود و قرار بر این است با هم‌اندیشی و ارائه نظرات کارشناسی امکانی فراهم شود تا شهرداری‌ها در کلانشهرها بتوانند بر اساس واقعیت آماری راه درست را برای خدمت‌رسانی برگزینند.

وی با بیان اینکه حوزه برنامه‌ریزی شهری تلاش‌های قابل قبولی داشته و توانسته همگرایی خوبی در شهرداری اصفهان داشته باشد، گفت: از حدود سال ۱۳۷۵ برنامه‌ریزی‌های بلند مدتی برای شهر اصفهان در نظر گرفته شد و در حال حاضر برنامه ۱۴۰۵ برای شهر اصفهان در حال تدوین است. شهردار اصفهان در خصوص روند پروژه ۱۴۰۵ تأکید کرد: در این راستا آمارنامه قابل قبولی با همکاری ۶۰ سازمان تدوین شده و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی هم در چند روز گذشته با حضور چند سازمان به امضا رسیده است، این امر می‌تواند نقش مهمی در کاهش هزینه‌ها داشته باشد و به علاوه اطلاعات مکانی را گسترش دهد.

نوروزی خاطرنشان کرد: ادامه این مسیر می‌تواند بسیار مهم باشد و این جلسه می‌تواند سنگ بنایی برای برنامه‌ریزی دقیق مبتنی بر آمار درست باشد تا اصفهان به شهری زیست پذیر و هوشمند تبدیل شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

مطالب مرتبط